Velký úspěch našich žáků na Mistrovství ČR a Poháru Moravy v plavání

 
Mezi celorepublikovou konkurenci se podařilo probojovat i několika žákům naší školy. 
 
Největší úspěch zaznamenal žák 9. B. Jan ŠťastnýHonza získal celkem 6 medailí mezi 14 letými plavci. Čtyři medaile vybojoval v individuálních závodech a to 2x 2. místo na 200 Prsa a 200 Polohový závod, k tomu přidal ještě 2x 3. místo na 100 Prsa a 400 Polohový závod. Ve štafetách se s kolegy z klubu stali Mistry ČR na 4x 50 Polohový závod a na 4x 50 Polohový závody brali kluci 2. místo. Velká gratulace.
 
Další účastnice Mistrovství ČR jsou Barbora Podlucká (13 let) a Sabina Toužínová (12 let). Obě dvě jsou žačky 7.D. Bára Podlucká byla členkou štafety, která získala parádní 2. místo na 4x 50 Polohový závod. Sabinka vybojovala 7. místo na 50 Volný způsob.
 
Pohár Moravy, nejlepší plavce z Moravy, se poprali naši žáci z 5.B a to Kristýnka Klímová (10 let), Tomáš Reka (10 let) a Tereza Šťastná (11 let). Titul Mistryně Moravy vyplavala Terka Šťastná, která získala zlatou medaili na 200 Prsa a bronzovou medaili na 50 Volný způsob. Pozadu nezůstala ani Kristýnka Klímová, které se dařilo na 50 Prsa a 200 Polohový závod, kde byla 2x třetí. Tomáš Reka si vybojoval druhé místo na 200 Polohový závod a třetí místo na 100 Motýl.
 
Všem Vám moc gratulujeme za předvedené výkony. Jsme na Vás hrdí :-).