ROZSVIŤME SI NAŠI ŠKOLU 1.11.2022

Milí rodiče, prarodiče a přátelé naší školy,

dovolujeme si vás všechny společně s dětmi pozvat na podvečerní setkání,, Rozsviťme si naši školu". Setkání začne slavnostním průvodem s lampičkami, lampiony či jinými světýlky. Společně se sejdeme v 17:00 u stadionu a půjdeme ke škole, kde vás čeká krátký program jednotlivých ročníků 1.stupně tentokrát na téma "Dušičky a Halloween v kultuře a tradici". Podávat se bude i malé občerstvení. 
Abychom prostory před školou opravdu krásně rozsvítili, prosíme, aby děti své vyřezané lampičky z dýní s pěti svíčkami přinesly dne 31.10. před školu. Po celý týden budeme dýně a lampičky zapalovat.
Tento den mohou děti přijít do školy v halloweenském převleku.
Společně se sejdeme 1. 11. v 17 hod. u stadionu, odkud bude vycházet průvod ke škole.

Snad vám budou světýlka dělat radost.

Těšíme se na vás. 

Děti a učitelé ze ZŠ Jungmannova