Zahájení šk.r. 2012/2013

Milí rodiče,
tento týden jsme úspěšně zahájili školní rok 2012/2013 a v našem případě i devítiletou školní docházku našich prvňáčků. Všem dětem z 1.C GRATULUJI !!!!!!!
Vrhli jsme se společně do práce. Kreslili jsme obrázek z prázdnin a vyprávěli o něm, poslouchali jsme pohádky, tancovali a zpívali, začali jsme uvolňovat ručičky a lámat si hlavičky nad čísly.
Všechny děti byly moc šikovné !!!!!!
Děkuji také Vám, rodičům, za spolupráci a za pomoc při startu Vašich dětí do prvního učení.

                                                                                                                                                              PLÁN PRÁCE 10.-14.9.

Děti zahájí výuku ve volitelném předmětu.                                                                                                    AJ- p.uč. Krakovičová čt. 5.hod.,                                                                                                        HÁZENÁ- p.uč. Opletal pá 5.hod,                                                                                                               FOTBAL- p.uč. Opletal po. 0.hod (7.00),                                                                                     GYMNASTIKA-p.uč.Kopkov  st.5.hod.                                           

pracovní sešity                                                                                                                                 uvolňovací cviky (UC) str.5.-11.                                                                                                                  živá abeceda (ŽA) str. 1.-3.                                                                                                             matematika(M) str.4.-9.                                                                                                                               Já a můj svět (Prv) str.4.,5.

Rodiče prosím o každodenní kontrolu pouzdra (ořezané tužky a pastelky), deníček na vzkazy a DÚ.

Děkuji                         tř.uč. Lenka Šudáková