Absolventi školy

Školní rok 2012/ 2013

9. A

Augustová Nikola, Buchtová Kateřina, Hanák Petr,Holman Filip, Indrová Gabriela, 
Kalabis Lukáš,Koláčková Anna, Kolbábek Roman, Kovář Filip, Lamač Bohumil, 
Liška Martin, Malý Jakub, Mikel Jiří, Obůrka Josef, Olšovská Eliška, Pacek Martin, 
Pyšný Daniel, Rosík Filip, Süsserová Sandra, Vaňous Kryštof, Vyleťal Tomáš, Zajíček Jiří.

9.B

Bohdálková Petra, Božková Monika, Budín Martin, Čápová Karla, Grobarčíková Lucie, Klouda Martin,
Machotová Štěpánka, Malcová Aneta, Michnowski Martin, Němec David, Prášková Dominika,
Procházková Nikol, Prokešová Adéla, Prokešová Vendula, Soukopová Veronika, Streďanská Lucie,
Šíla Ondřej, Šplíchalová Kateřina, Vítková Kristýna, Vyplašilová Veronika

Školní rok 2010/11

9.A

Arátor Michal, Baranová Denisa, Brodecká Kateřina, Dohnalová Šárka, Dufek Tomáš, Foltýnová Michaela, Fryč Tomáš, Hašek Patrik, Hejč Petr, Homolová Zuzana, Hřebíčková Daniela, Hudec Tomáš, Chromý Daniel, Janoušek Adam, Kalabisová Michaela, Kalina Aleš, Kopřiva Martin, Loubková Sabina, Orálková Pavla, Packová Michaela, Pěničková Simona, Polášková Veronika, Schnirchová Michaela, Škárová Hana, Šrollerová Martina, Třeštík Ondřej, Vedral Zbyněk, Vodková Veronika, Zelený Jan

Školní rok 2009/10

9.A

Albert Philippe, Bajtek Tomáš, Bohdálek Karel, Brázda Aleš, Holešovský Martin, Horáková Zuzana, Korzh Viktoriya, Koutný Miloš, Mezník Jan, Netrefová Klára, Pekárek Ondřej, Radvan Jaroslav, Synková Gabriela, Šálená Hana, Valášková Simona, Vališ Karel, Veverka Zdeněk, Vlček Petr, Vyorálková Tereza

9.B

Bervetskyy Andriy, Čurda Ladislav, Hrnčíř Dominik, Kadlčík Tomáš, Klimeš Denis, Kratochvilová Tereza, Krystýnková Anna, Mihály Daniel, Mišovic David, Nguyenová Veronika, Paraska Jiří, Pikal Bohumil, Procházka Radek, Rajsigl Marcel, Skácelová Denisa, Šindýlková Aneta, Váňová Veronika, Vyplašil Tomáš

Školní rok 2008/09

9.A

Baťa Tomáš, Baxant Lukáš, Boleslav Jan, Caha Jaroslav, Deufnerová Veronika, Jandeková Kateřina, Kožina Lukáš, Loubek Tomáš, Němec Daniel, Parasková Ester, Peřina Tomáš, Prigancová Michaela, Slepánek Martin, Šroller Jan, Šudáková Markéta, Zacpálek Jiří, Zeman Dominik

9.B

Davidová Kristýna, Dvořáčková Denisa, Dvořák Jakub, Dvořáková Kateřina, Charvát Jaroslav, Jedlička Marek, Jůza Lukáš, Kříž Martin, Lukešová Kateřina, Matulka Rudolf, Mihály David, Movsisyan Tigran, Musilová Gabriela, Staňková Kristýna, Svobodová Michaela, Ševela Tomáš, Vichta Tomáš, Vitoul Miloš, Vitula Ivo, Vosinek Michal

Školní rok 2007/08

9.A

Baran Pavel, Čapka Adam, Dvořáková Nikola, Filka Martin, Galla Martin, Havlík Marek, Horáková Blanka, Indra Tomáš, Kakáč Jakub, Kočková Lucie, Leicman Tomáš, Málek Pavel, Pavlíčková Šárka, Pelikán David, Pěničková Lucie, Reinoha David, Šindýlek Zdeněk, Šudomová Gabriela, Vejlupková Kateřina

9.B

Bauerová Michaela, Benedikt Jiří, Bolcárová Jana, Božek Zdeněk, Bubeník Jindřich, Čurda Michal, Feitlová Kateřina, Fryč Lukáš, Helanová Hana, Hutňan Jakub, Jedlička Martin, Klementa Jan, Kožinová Michaela, Malá Veronika, Mezníková Kateřina, Navrátilová Pavlína, Rozbořil Petr, Tesař David, Uhlíř Tomáš, Vinklerová Tereza, Zelená Pavla

Školní rok 2006/07

9.A, tř. učitelka Michaela Kalinová

Bárta Erik, Janoušek Samuel, Kincl Pavel, Nersesyan Artur, Obůrka Adam, Paraska Miroslav, Paraska Ondřej, Pražák Petr, Zacpálek Jan, Bártová Kateřina, Cibulková Sylvie, Fischerová Lenka, Houbalová Iveta, Malá Nikola, Maňoušková Martina, Mertová Veronika, Mesárošová Monika, Nečová Eva, Synková Adriana, Vetešníková Simona, Zavřelová Lucie

9.B, tř. učitelka Tamara Vacková

Bíla Roman, Halouzka Marek, Horák Tomáš, Kakáč Karel, Kohoutek Ondřej, Krátký Martin, Neuman Josef, Pešek Jiří, Procházka Přemysl, Prosecký David, Alexová Veronika, Baxantová Michaela, Ivanová Jana, Mánková Lucie, Mikšíková Soňa, Mlatečková Kateřina, Opálková Tereza, Sattlerová Kateřina

Školní rok 2005/06

9.A, tř. učitelka Blažena Uhrová

Bárta Martin, Hladký Marek, Mazánek David, Merta Martin, Peška Jan, Smíšek Radovan, Šeiner Dušan, Šudák Dušan, Šudoma Jakub, Tesař Libor, Cahová Lucie, Endlicherová Ilona, Endlicherová Jana, Klašková Sandra, Křížová Barbora, Medková Zuzana, Mihályová Nikola, Musilová Veronika, Lemonová Eva, Prchalová Lucie, Urbánková Michaela

9.B, tř. učitelka Naděžda Kopecká

Dvořák Lukáš, Krchňavý Filip, Loubek Jakub, Mikšík Oldřich, Michal Procházka, Procházka Tomáš, Růžička Vlastimil, Struhařík Daniel, Drápalová Kristýna, Houbalová Monika, Chrástová Veronika, Kalinová Sabina, Kořínková Michaela, Kozelková Jana, Lajcmanová Lucie, Musilová Hana, Pavlíčková Žaneta, Peřinová Lucie, Smrčková Lenka, Šťastná Kateřina, Trávníčková Inka

Školní rok 2004/05

9.tř., učitelka Hana Mašková

Filka Tomáš, Havlín Ondřej, Horejsek Jiří, Krchňavý Ludvík, Machla Miroslav, Melichar Vojtěch, Minařík Michal, Prosecký Lukáš, Šindýlek Václav, Bábor Filip, Krejčí Radek, Pleskač Dušan, Prušvic Daniel, Stadel Lukáš, Formanová Olga,Roubalová Monika, Leicmanová Veronika, Marková Markéta, Pavlíčková Michaela, Pilátová Petra, Skříšovská Jana, Hausknechtová Petra, Huňařová Petra, Chorvátová Aneta, Kadlecová Kateřina, Králíková Jana, Krnáková Monika, Rozbořilová Irena, Slavíčková Markéta, Šmetková Radka, Zemanová Darja

Školní rok 2003/04

9.A, tř. učitelka Daniela Sekaninová

Alexa Petr, Burian Petr, Krejčí Ondřej, Kugler Filip, Liška Radek, Marek Tomáš, Neča Miloš, Paraska Michal, Randa Lukáš, Schovanec Josef, Šmíd Zbyněk, Božiková Eva, Horáková Kamila, Chýlková Lucie, Kaňáková Romana, Krátká Veronika, Machalová Veronika, Musilová Simona, Pijáková Michaela, Pospíšílová Markéta, Šplíchalová Šárka, Zacpálková Dana

9.B, tř. učitelka Oldřiška Juránková

Bílý Robert, Černý Michal, Horáček Jan, Klaška Arnošt, Kopřiva Jan, Kříž Petr, Sitař Michal, Studený Michal, Váňa Pavel, Bělušová Nikola, Bracková Aneta, Houdová Pavlína, Kalábová Barbora, Klingorová Lucie, Kubátová Martina, Mertová Alexandra, Řehůřková Markéta, Šafářová Silvie

Školní rok 2002/03

9.A, tř. učitelka Ludmila Klusáčková

Drápal Jiří, Foltan Jakub, Mucha Lukáš, Peslar David, Pokorný Lukáš, Sklenář Vlastimil, Trlida Jan, Vítek Zdeněk, Vlk Michal, Borkovcová Žaneta, Fliglová Lenka, Horáková Nikola, Kořínková Renata, Musilová Klára, Musilová Markéta, Rašovská Tereza, Zahradníčková Petra

9.B, tř. učitelka Helena Melicharová

Burian Petr, Havlín Petr, Chýlek Pavel, Krnák Michal, Kubíček Petr, Lempera Lukáš, Mylbachr Petr, Peška Ondřej, Vižálek Tomáš, Zeman Michal, Čapková Barbora, Franková Martina, Jandeková Jana, Kvapilová Jana, Mesárošová Alena, Pleskačová Tereza

Školní rok 2001/02

9.A, tř. učitelka Hana Bytešníková

Albert Zbyněk, Berka Tomáš, Kaňák Martin, Kopřiva Vojtěch, Malásek Jan, Pekárek Jakub, Skřišovský Zdeněk, Suchánek Jaroslav, Šesták Ondřej, Švorc Jan, Vašíček Roman, Jamborová Ivana, Lurská Sandra, Macková Barbora, Marková Lucie, Mišovicová Petra, Mühlpacherová Hana, Mühlpacherová Petra, Randová Michaela, Sehnalová Eliška, Sklenářová Lucie

9.B, tř. učitelka Marie Letochová

Houdek Tomáš, Kobelka Karel, Krakovič Lukáš, Kudla Jakub, Procházka Aleš, Stohl Jiří, Šikula Martin, Vitula Petr, Baráková Iva, Blahová Radka, Bohdálková Veronika, Černá Iva, Kinterová Jana, Kyanková Martina, Macková Markéta, Millionová Radka, Rudnická Růžena, Sattlerová Martina, Schovancová Adéla

Školní rok 2000/01

9.A, tř. učitelka Hana Mašková

Bábor Michal, Dufek Zdeněk, Dvořák Marek, Halouzka Michal, Handl Jiří, Karmazín Michal, Komárek Zdeněk, Kvapil Michal, Trávníček Milan, Vacek Michal, Vermouzek Michal, Zeman Libor, Berková Iveta, Cimbálníková Jana, Coufalová Tereza, Červinková Karolína, Dvořáčková Kristýna, Fraňková Martina, Fritzscheová Lenka, Jakubcová Simona, Králíková Markéta, Mišovicová Martina, Mokrá Lucie, Pokorná Michaela, Smutná Šárka, Vyhnálková Radka

9.B, tř. učitelka Tamara Vacková

Ambrož Pavel, Baďuřík Martin, Bém Tomáš, Chlubný Martin, Kurowski Michal, Liška Roman, Mazálek Tomáš, Santler Tomáš, Svoboda Tomáš, Šrámek Ondřej, Tauš Vojtěch, Wagner Jakub, Bémová Lenka, Dupalová Lenka, Formanová Dita, Juranová Kateřina, Kinclová Petra, Kobelková Jana, Křenková Zuzana, Minaříková Ivana, Pleskačová Silvie, Pospíšilová Veronika, Stohlová Soňa, Šafářová Monika, Tulisová Lucie, Vaněrková Nina, Zahradníčková Hana

Školní rok 1999/2000

9.A, tř. učitelka Daniela Sekaninová

Baďuřík Petr, Brandtner Martin, Bárta Jan, Cimbálník Petr, Fic Miloš, Hajný Michal, Honek Roman, Chrápavý Milan, Klusák Jan, Knotek Marek, Novotný Miloš, Obůrka Jakub, Pěgřím Michal, Semotán Ondřej, Zavadil Zbyněk, Audyová Sylvie, Bémová Sylvie, Dědková Michaela, Dvořáková Hana, Faltýnková Jana, Foltanová Kateřina, Kalábová Tereza

9.B, tř. učitelka Oldřiška Juránková

Cimbálník Ladislav, Čuhel Martin, Franěk Lukáš, Macek Petr, Million Pavel, Možný Michal, Černý Martin, Pospíšil Aleš, Sehnal Tomáš, Skalník Břetislav, Šafář Roman, Ševčík Tomáš, Štourač Michal, Tůma Miroslav, Urbánek Martin, Vidlák Petr, Kovaříková Pavla, Laštovičková Iva, Oudová Michaela, Pirochtová Lenka, Urbánková Petra, Vermouzková Ivana

Školní rok 1998/99

9.A, tř. učitelka Helena Melicharová

Balák Jakub, Berka Tomáš, Fučík Petr, Gehringer Jiří, Halouzka Jiří, Humpolíček Petr, Knotek Tomáš, Kopečný Tomáš, Kovařík Michal, Šustáček Petr, Baláková Kateřina, Brandtnerová Zuzana, Cimbálníková Lada, Dědková Kateřina, Doležalová Renata,Dvořáková Eliška, Fišáková Jana, Chlubná Kateřina, Klimešová Iva, Koláčková Mirka, Malá Markéta, Martininková Lucie, Novotná Tereza, Sedláková Lenka, Tesařová Šárka

9.B, tř. učitelka Ludmila Klusáčková

Forman Jiří, Havránek Vlastimil, Mauder Marek, Merta Filip, Nečas Zbyněk, Ondráček Aleš, Sedlář Jakub, Santler Richard, Šafář Martin, Urbánek Otakar, Vaněk Vladimír, Vítek Radim, Zeman Jiří, Boleslavová Radka, Krakovičová Markéta, Mertová Barbora, Šenková Veronika, Šrámková Kamila, Tesařová Jana, Tučková Jana, Turková Petra, Urbánková Daniela, Vítková Kamila

Školní rok 1997/98

9.A, tř. učitelka Daniela Sekaninová

Balák Václav, Cibulka Marek, Císař Luděk, Gregor Lukáš, Kříž Tomáš, Mikulecký Martin, Nováček Aleš, Palík Martin, Panáček Zbyněk, Pláteník Martin, Švorc Roman, Bartáková Lenka, Brázdová Eliška, Havránková Martina, Koudelková Michaela, Krichová Monika, Pláteníková Hana, Simetingerová Eva, Vernerová Klára, Vlčková Lenka, Vykypělová Soňa, Zavřelová Petra

9.B, tř. učitelka Hana Bytešníková

Adámek Robert, Bohdálek Pavel, Herman David, Kilián Petr, Kšica Martin, Malý Lukáš, Novotný Vojtěch, Pleskač Patrik, Šenk Michal, Štěpánek Richard, Tauš Jakub, Vaněrka Adam, Ambrožová Hana, Coufalová Jitka, Mlčoušková Veronika, Nakládalová Dana, Nečasová Petra, Pleskačová Dana, Sedláčková Alena, Šikulová Laďka, Uhrová Jana, Vítková Lenka

Školní rok 1996/97

9.A, tř. učitelka Marie Letochová

Barták David, Bílek Martin, Helán Ondřej, Hrazděra Michal, Lang Pavel, Merta Marek, Obůrka Vojtěch, Olszyna Marian, Svída Viktor, Vavruša Michal, Vlasák Petr, Dufková Veronika, Hurtová Lenka, Jamborová Monika, Klusáková Tereza, Kubíčková Jana, Magniová Anna, Novotná Klára, Novotná Lucie, Sítařová Dagmar, Trlidová Zuzana, Tůmová Michaela

9.B, tř. učitel Jiří Saforek

Burč Milan, Flajšingr Jan, Jakubec Zbyněk, Juračka Pavel, Kadlec Stanislav, Kakáč Jan, Kolařík Roman, Laštovička Ondřej, Malásek Karel, Matějů Radim, Němec Jiří, Smutný Marek, Helánová Zuzana, Huňařová Lucie, Kaplánková Jana, Kloudová Lucie, Kopečná Irena, Křupková Kateřina, Kurowská Šárka, Skalilová Monika, Šikulová Eva, Tesařová Monika, Večeřová Jana, Zemanová Hana

Školní rok 1994/95

8.A, tř. učitelka Oldřiška Juránková

Baxa Ladislav, Dvořák Michal, Galuška Petr, Herman Petr, Honek Michal, Malý Alan, Plšek Mojmír, Polák Libor, Šmetka Michal, Topinka František, Vacek Jiří, Balíková Lenka, Havlíková Miriam, Horáková Lucie, Jacková Andrea, Jandeková Petra, Juránková Veronika, Kakáčová Oldřiška, Klusáková Martina, Mášová Šárka, Pospíchalová Kamila, Stodůlková Hana, Šafaříková Iva

8.B, tř. učitelka Tamara Vacková

Brázda Tomáš, Hanák Jan, Jelínek Dominik, Just Petr, Lhoták Jiří, Novotný Marek, Opluštil Jiří, Popek Martin, Slabý Ondřej, Šikula Václav,Tůma Lukáš, Veselský Robert, Vlk Filip, Borková Lucie, Filipiová Alice, Koláčková Jana, Kopálková Lucie, Němcová Zdeňka, Perníková Kateřina, Tučková Kateřina, Votrubcová Monika, Vyhnálková Jana, Zachová Gabriela

Školní rok 1993/94

8.B, tř. učitelka Hana Vlková

Ambrož Vítězslav, Benýšek Zdeněk, Bohdálek Dušan, Dvořáček Adam, Helán Vít, Jindřich Aleš, Juračka Michal, Kelárek David, Kučera Marek, Kyanka Tomáš, Lorek Kamil, Matějů Roman, Semeichl Jiří, Vintr Zdeněk, Ehrmannová Kateřina, Fojtíková Martina, Franková Kristýna, Havelková Eva, Krupicová Lenka, Kučerová Petra, Lapuníková Lenka, Marešová Klára, Mikulecká Petra, Sedláčková Markéta, Selingerová Veronika, Svobodová Dagmar, Šlégrová Gabriela, Turková Anežka, Vognárková Jana

Školní rok 1993/94

8.A, tř. učitelka Ludmila Klusáčková

Herman Ondřej, Kadlec Aleš, Kuchař Jan, Lévai Ladislav, Navrátil Jan, Ondrášek Libor, Popek Tomáš, Peňás Petr, Sládek Vladislav, Soška Jiří, Studnica Jan, Štoudek Michal, Valík Lubomír, Veselský Radek, Votrubec Milan, Zavřel Richard, Dupalová Jana, Erbesová Markéta, Grobarčíková Zuzana, Humpolíčková Martina, Chrápavá Klára, Kochová Kamila, Kubíčková Lenka, Leicmanová Martina, Lévaiová Marta, Losíková Alice, Machotková Kateřina, Popková Lucie, Sekaninová Daniela, Schlagmannová Lucie

Školní rok 1992/93

8.A, tř. učitelka Drahomíra Slabá

Brázda Aleš, Cimbálník Lukáš, Duda Ladislav, Gajdoš Jan, Hanák Ondřej, Helan Pavel, Klouda Martin, Kučera Martin, Kučerka Antonín, Miler Konrád, Pláteník Milan, Stehlík Karel, Svída Hynek, Šikula Radek, Šimek Libor, Toman Přemysl, Valenta Michal, Watzke Roman, Zach Marcel, Ambrožová Jitka, Hanáková Pavlína, Hemberová Iva, Juránková Lucie, Ondráčková Simona, Rolná Petra, Štěpánková Eva, Vintrová Jana

8.B, tř. učitelka Daniela Sekaninová

Augusta Tomáš, Bukal Jiří, Daněk Milan, Dozbaba Martin, Havelka Luboš, Chocholáč Jiří, Jízdný Radek, Kopečný Roman, Leicher Tomáš, Mazánek Václav, Mořický Miroslav, Opluštil David, Raňanský Petr, Řehoř Aleš, Skalil Marek, Strnad Miroslav, Tesař Jiří, Verner Tomáš, Mareček Luboš, Balíková Petra, Dozbabová Radka, Křížová Věra, Mášová Romana, Navrátilová Lucie, Novotná Hana, Panáčková Šárka, Šmetková Ilona

Školní rok 1991/92

8.A, tř. učitel Jiří Saforek

Burian Rostislav, Humpolík Milan, Kolář Petr, Majer Jiří, Mikulka Petr, Možný Pavel, Nečas Jan, Oplocký Michal, Pavlíček Michal, Sadílek Michal, Smetana Ondřej, Turek David, Vlasák Aleš, Babušíková Kateřina, Danielova Lenka, Dvořáčková Silvie, Holcnerová Šárka, Jašková Dana, Kameníková Petra, Koláčková Jana, Luňáčková Zuzana, Mazálkvoá Jana, Mazancová Radka, Mucková Markéta, Nechvátalová Lenka, Nováčková Martina, Nováková Jitka, Novotná Jiřina, Selingerová Gabriela, Ventrubová Monika

8.B, tř.učitelka Marie Letochová

Gruber Břetislav, Hlaváček Radek, Chytrý Michal, Hrazděra Miroslav, Kadlec Bohdan, Kráčman Pavel, Lang Petr, Leicman Jaroslav, Novák Radim, Obořil Petr, Ošlejšek Roman, Proks Pavel, Rolný Jan, Šimek Libor, Trtílek Lubomír, Veselý Pavel, Darmovzalová Martina, Jakešová Kateřina, Jandová Kateřina, Kotková Jitka, Mauderová Kamila, Mazálková Lenka, Otřísalová Hana, Picková Jana, Rolná Pavlína, Řeháčková Jitka, Schovancová Lenka, Slavíková Klárka, Suchá Lenka, Šmetková Jitka

Školní rok 1990/91

8.A, tř. učitelka Oldřiška Juránková

Buček Vladimír, Daniel Pavel, Daniel Roman, Fic Robert, Filka David, Hrnčíř Petr, Janda Karel, Jirman Jan, Mareček František, Matějíček Pavel, Mauder David, Ondráček David, Běhounková Pavlína, Bukalová Petra, Daňková Lenka, Dvořáčková Michaela, Koblížková Lenka, Marcellová Jana, Marková Jana, Maternová Alice, Chvátalová Hana, Proksová Petra, Rožnovová Jelena, Rožnovová Irina, Svídová Kamila

8.B, tř. učitelka Eva Vodková

Benýšek Aleš, Ondra Marek, Picek Jan, Plšek Petr, Polák Tomáš, Procházka Ivan, Pukl Jaromír, Sedlák Jiří, Slabý David, Slezák Hynek, Franková Petra, Kolenová Gabriela, Krátká Kamila, Křížová Jitka, Kyněrová Veronika, Leicherová Michaela, Milerová Martina, Ošlejšková Lenka, Pokorná Ivana, Pollachová Petra, Sítařová Andrea, Slechanová Jitka, Sošková Radka, Stodůlková Naďa, Štěpánková Šárka, Švaňhalová Hana, Zavřelová Romana

Školní rok1989/90

8.A, tř. učitelka Věra Lhotáková

Bednář Luděk, Blažek Jiří, Dobiáš Zdeněk, Filka Miroslav, Hedbávný David, Hojač Jaroslav, Hrazděra Martin, Hurt Zdeněk, Jakeš Martin, Krupice Zdeněk, Marek Miroslav, Matula Petr, Smejkal Ivo, Ševčík David, Vlček Dalibor, Zapletal Zdeněk, Dvořáčková Simona, Fikesová Erika, Fraňková Kamila, Gehringerová Klára, Grobarčíková Michaela, Halová Romana, Hanáková Kateřina, Horáková Alena, Chlupová Veronika, Jarošová Soňa, Kolaříková Jana, Křikavová Pavlína, Kučerová Markéta, Kupcová Marta, Mazancová Lenka, Pařízková Alena, Urbanová Andrea

8.B, tř. učitelka Tamara Vacková

Dvořák Jaromír, Dvořáček Zdeněk, Jakubec Roman, Jindřich Martin, Kondei Miloš, Kopálek Michal, Kuběna Radim, Majer Tomáš, Medek Pavel ,Mezník Libor, Ondra Vlastimil, Otřísal Radek, Stehlík Roman, Volkner Marian, Běhounková Zita, Brázdová Lucie, Burešová Pavlína, Fajtová Lenka, Helánová Šárka, Hermanová Monika, Chalupová Lenka, Ježková Jana, Klusáková Jana, Krejčová Alena, Křístková Renáta, Lespuchová Jana, Losíková Kateřina, Losíková Markéta, Luňáčková Hana, Proksová Zdeňka, Šachteliová Eva

8.C, tř. učitelka Hana Juříčková

Gabryš Milan, Juránek Martin, Klimeš Roman, Novotný Tomáš, Pleskač Martin, Raus Aleš, Skoumal Josef, Šimoník Petr, Šípka Libor, Vítek Aleš, Vlk Petr, Wagner David, Hřebíčková Lenka, Jandová Miroslava, Kašparcová Jana, Krakovcová Gabriela, Kvasnicová Ivana, Mazálková Petra, Nováková Kamila, Packová Jitka, Popková Martina, Semeichlová Hana, Sičová Renata, Štěpánková Vlasta, Täuberová Lenka, Trtílková Andrea, Valíková Lucie, Ventrubová Zita, Vlčková Iveta, Záluská Martina, Závodníková Gabriela, Zoufalá Renata

Školní rok 1988/89

8.A, tř. učitelka Daniela Sekaninová

Bednář Zdeněk, Bielik Pavel, Čermák Jiří, Daněk Martin, Erbes David, Fikejs Ivo, Fukan Petr, Hálek Roman, Halouzka Jaroslav, Kolařík Radek, Ondrášek Petr, Peloušek Martin, Šváb Martin, Baláková Martina, Benýšková Martina, Boleslavová Jitka, Cermanová Romana, Čapková Ivana, Divišová Gabriela, Hošková Radana, Kučerová Markéta, Múčková Veronika, Petrojová Hana, Pěgřímová Martina, Schovancová Iveta, Sobotková Alena, Stehnová Stanislava, Šachteliová Šárka, Večeřová Markéta

8.B, tř. učitelka Ivana Boleslavová

Dulínek Martin, Hlaváček Michal, Jelínek Libor, Juran František, Jůza Jaroslav, Kania Walter, Karmazím Petr, Koblížek Marek, Kolář Martin, Košíček Josef, Kupec Petr, Leicher Lukáš, Mück Martin, Písařík Boris, Sedlák Radim, Vlk Zdeněk, Ambrožová Lucie, Horáčková Petra, Jandová Hana, Kalová Markéta, Kameníková Martina, Kolenová Eva, Koloušková Radka, Komprsová Pavla, Křikavová Kamila, Kyněrová Martina, Macejová Zdeňka, Nečasová Dana, Němcová Jana, Nevrlová Ivana, Sadilová Taťána

8.C, tř. učitelka Hana Vlková

Boháč Jiří, Dolíhal Jiří, Pochop Michal, Pokorný David, Sadílek Petr, Sedlák Petr, Studnica Tibor, Suchý Richard, Štol Pavel, Švaňhal Marek, Toman Ondřej, Torda Vladimír, Tůma Michal, Vítek Martin, Vlček Radim, Zimola Aleš, Gabryšová Leona, Obořilová Dana, Odehnalová Irena, Popková Andrea, Seďová Monika, Schlagmannová Jindřiška, Sieglová Eva, Smetanová Lenka, Šmehlíková Lenka, Trefilová Markéta, Vičarová Helena, Watzková Marcela, Zámečníková Jitka, Závodníková Hana

Školní rok 1987/88

8.A, tř. učitelka Ludmila Klusáčková

Fikeis Martin, Hort Michal, Janda Vladimír, Koláček Tomáš, Krejčí Ladislav, Kříž Libor, Matoušek Miroslav, Skoupil Luděk, Stienhauser Martin, Ustohal Petr, Veselý Dalibor, Vlček Radek, Alexová Jana, Babáková Ilona, Čapková Pavlína, Černá Zdeňka, Dvořáková Martina, Foukalová Danuše, Hájková Diana, Halová Arnoštka, Hejmalíková Jana, Horáková Radka, Hradská Lucie, Juračková Michaela, Košíčková Marie, Krejčová Lenka, Mlčoušková Ivana, Múčková Lenka, Šrédlová Jiřina

8.B, tř. učitelka Marie Letochová

Boháč René, Kříž Pavel, Maděra Aleš, Martinek Tomáš, Mazanec Roman, Neuman Bořivoj, Novák Petr, Pěnička Michal, Rajsigl Michal, Slaný Luboš, Slavík Jakub, Srnec František, Šafařík Dalibor, Štěpánek Jiří, Štulpa Dušan, Večeřa Zdeněk, Formellová Renata, Lorková Pavlína, Melicharová Jarmila, Mertová Silvie, Nováková Zdeňka, Pavloušková Martina, Poláková Barbora, Pokorová Ludmila, Schlagmannová Kateřina, Sigmundová Andrea, Strnadová Leona, Svoradová Silvia, Szabová Klára, Vlková Jana

Školní rok 1986/87

8.A, tř. učitelka Eva Vodková

Brázda Jiří, Burč Petr, Deufner Petr, Jakubec Milan, Juránek Milan, Kaplánek Jiří, Kovář Milan, Malášek Petr, Marek Rostislav, Müller Vladimír, Peřina Aleš, Rajsigl Marcel, Šišolák Ladislav, Vyleťal Jaroslav, Babušíková Emílie, Dvořáková Katuše, Halouzková Kateřina, Havelková Ivana, Jašková Martina, Ježková Gabriela, Kakáčová Renata, Možná Hana, Pleskačová Zdeňka, Polcerová Michaela, Seďová Iveta, Sičová Michaela, Skopalová Gabriela, Šustrová Zita, Vintrová Yvona

8.B, tř. učitelka Hana Vlková

Ambrož Martin, Brodecký Rostislav, Filka Antonín, Kalenda Pavel, Kočí Petr, Koláček Ivo, Koloušek Karel, Matula Dušan, Nechvátal Libor, Novotný Jiří, Palík Jiří, Pochop Tomáš, Řehoř Michal, Trtílek Dušan, Zavřel Vít, Zima Martin, Hemberová Naděžda, Jirmanová Ludmila, Malášková Barbora, Neumannová Marie, Pazderová Monika, Pelikánová Ivana, Roblíková Martina, Slaná Petra, Sobotková Jana, Svobodová Dana, Šudomová Renata, Vespalcová Vladimíra, Walygová Anna

8.C, tř. učitelka Oldřiška Juránková

Dudák Aleš, Dvořák Viktor, Gregor Luboš, Hojač Martin, Hřebíček Martin, Jeniš Milan, Kořínek Leoš, Lang Josef, Malý Petr, Mareš Jakub, Miška Petr, Polášek Jiří, Šeda Marcel, Vičar Martin, Zdráhal Radek, Dračková Dagmar, Dvořáčková Jana, Fikesová Dita, Hanáková Marcela, Jarolímová Lenka, Kudláčková Olga, Kvasnicová Petra, Matoušková Markéta, Poláková Alexandra, Sedláčková Iveta, Svánovská Dana, Vlková Hana, Zelená Eva

Školní rok 1985/86

8.A, tř. učitel Milan Juránek

Adler Lubomír, Dvořák Petr, Fiala Roman, Kaplánek Martin, Kříž Martin, Machát Miroslav, Raňanský Martin, Rubeš Pavel, Šenk Martin, Zoufalý David, Boleslavová Hana, Hunková Dagmar, Krejčová Hana, Krejčová Martina, Křenková Zita, Křížová Jaroslava, Kučerková Kateřina, Macejová Ivana, Malá Miroslava, Matulová Sylva, Melicharová Miluše, Mikulková Daniela, Lazarová Hana, Pěničková Monika, Samsonová Monika, Škodná Marie, Vojancová Gabriela, Závodníková Miluše

8.B, tř. učitelka Věra Lhotáková

Blažek Petr, Černý Vladimír, Effenberger Radek, Kolář Karel, Kropáč Jan, Torda Karol, Rozman Jiří, Vodka Petr, Bajtková Irena, Hanzlíková Marcela, Hyblerová Eva, Chmelíčková Viera, Janotová Blanka, Janotová Zdeňka, Juranová Lenka, Klimešová Jiřina, Krátká Martina, Martikevičová Lenka, Mašková Dagmar, Pacáková Andrea, Pavlíčková Monika, Pospíšilová Romana, Stadelová Mandy, Vlčková Zuzana, Vlková Pavlína, Vodková Kateřina, Zavřelová Zdeňka, Zimolová Kamila

Školní rok 1984/85

8.A, tř. učitelka Tamara Vacková

Brázda Petr, Dračka Radek, Dufek Roman, Fikeis Tomáš, Hála Radek, Hanák Petr, Kotouček Miloslav, Langhammer Milan, Machač Ivo, Polášek Michal, Suchý Martin,Trtílek Radomil, Večeřa Radek, Zelený Miloš, Bártová Světlana, Brázdová Lenka, Burčová Miloslava, Fikejsová Michaela, Fukanová Kateřina, Kavalcová Věra, Kučerová Ivana, Martikevičová Zita, Nováková Ivana, Oplocká Radmila, Semeichlová Lenka, Sobotková Hana, Szabová Hana, Šafaříková Jana, Štikarová Helena, Trčková Hana

8.B, tř. učitelka Ivana Boleslavová

Břenek David, Dráždil Pavel, Dvořák Richard, Hort Jiří, Jaskulka Jan, Koláček Jaromír, Konečný Libor, Prachár Patrik, Synek Pavel, Štulpa Petr, Šudák Pavel, Trefil Patrik, Vlk Dušan, Bělehradová Jana, Filková Marta, Groerová Irena, Hošková Renata, Hřebíčková Miluše, Chytrá Zdeňka, Kalová Jarmila, Kotková Jana, Lorková Markéta, Matulová Jana, Otevřelová Petra, Pavlíčková Hana, Pokorná Martina, Rašovská Kateřina

Školní rok 1983/84

8.A, tř. učitelka Marie Letochová

Alexa František, Filka Robert, Hlaváček Jiří, Hrnčíř Pavel, Humpolík Jan, Malásek Aleš, Mlenek Petr ,Mühlpachr Martin, Pacek Vlastimil, Sattler Jaromír, Štěpánek Ladislav, Votava Kamil, Deufnerová Marcela, Chmelíčková Cladia, Jůzová Alice, Kovářová Michaela, Martinková Simona, Mudroňová Zita, Mudroňová Zuzana, Němcová Pavlína, Nesvadbová Lucie, Nováková Pavla, Pavloková Dagmar, Polášková Monika, Pulkrábková Dalimila, Sítařová Irena, Svobodová Romana, Šenkýřová Hana, Trtílková Jaroslava, Závodníková Lenka

8.B, tř. učitelka Věra Lhotáková

Gajdoš Pavel ,Hrnčíř František, Jelínek Pavel, Kočí Martin, Koutný Pavel, Kříž Josef, Matula Tomáš, Musil Miroslav, Oberreiter Radek, Popek Rostislav, Skopal Roman, Sokol Petr, Šroller Martin, Šudoma Jaroslav, Vyhlídal Jiří, Bělehradová Marie, Džamová Iveta, Havlíková Renata, Kintrová Magda, Krejčová Marcela, Lespuchová Ivana, Mičánková Jana, Mylbachrová Jana, Nevrlová Alice, Otevřelová Alena, Podborská Dagmar, Polášková Jitka, Sigmundová Martina, Sobotková Jaroslava, Stadelová Daniela, Šplíchalová Kateřina, Zavřelová Hana

Školní rok 1982/83

8.A, tř. učitelka Hana Vlková

Černý Libor, Dupal Jan, Effenberger Rudolf, Havelka František, Jarolím Jiří, Kohoutek Pavel, Langhammer Jaroslav, Staroštík Pavel, Svánovský Miloslav, Šumpela Roman, Vaněk Petr, Vyhlídal Roman, Borůvková Jana, Budínová Martina, Daňková Iveta, Dušovská Blanka, Fikarová Ivona, Chorvátová Hana, Klimešová Pavla, Müllerová Dagmar, Pavlíčková Eliška, Pavlíková Martina, Plšková Martina, Srncová Dajana, Štěrbová Lenka, Vedralová Bronislava, Záluská Romana

8.E, tř. učitel Pavel Vacek

Bajtek Leoš, Filip Michael, Hotař Petr, Kratochvíl Miroslav, Krejčí Václav, Motyčka Marek, Odehnal Jaroslav, Odehnal Pavel, Pacek Jiří, Rašovský Pavel, Staněk Jiří, Vítek Jiří, Vitula Ivo, Alexová Marie, Čunderlíková Eva, Dočekalová Zuzana, Haraštová Martina, Chaloupková Kateřina, Kubátová Hana, Myslínová Jarmila, Pollachová Jana, Svobodová Martina, Štikarová Eva

Školní rok 1981/82

8.A, tř. učitel Milan Juránek

Hála Dušan, Havelka Petr, Jaskulka Martin, Mařa Zdeněk, Musil Karel, Polcer Radek, Radvan Jaroslav, Roblík Bořivoj, Stadel Tino, Šroller Michal, Zeman Jaroslav, Černá Ivana, Fikarová Alena, Groerová Renata, Kobelková Dagmar, Kolářová Dana, Kozumplíková Pavlína, Kratochvílová Marie, Kučerová Soňa, Lajfrová Jitka, Leicherová Jarmila, Literová Pavlína, Malášková Pavlína, Martinková Jana, Pavlíčková Dagmar, Petrželová Věra, Prudková Lenka, Schwarzová Ilona, Svobodová Drahoslava, Šenková Irena, Vaněrková Jana, Vintrová Michaela

8.E, tř. učitel Jaroslav Doležal

Čuhel Aleš, Gambolis Aleš, Kadlčík Evžen, Kovařík Radek, Pelikán Radek, Pištěk Petr, Šebesta Pavel, Vitula Michal, Vyskup Jiří, Walyga Václav, Čermáková Vladimíra, Dvořáková Irena, Chvátalová Ivana, Konečná Eva, Kučerová Šárka, Macejová Monika, Poláková Pavla, Staňková Lenka, Štěpánková Alena

9.třída, tř. učitelka Ludmila Pejchalová

Budín Ivo, Jura Stanislav, Kyjovský Martin, Masař Radomír, Mlčoušek Josef, Pavlík Bohuslav, Řídký Jiří, Tesař Martin, Trtílek Milan, Trubiroha Zdeněk, Brodecká Romana, Hanáková Eva, Havlišová Iva, Hedbávná Renata, Kratochvílová Jana, Marková Jana, Matulková Vladimíra, Popková Renata, Škárová Ludmila, Štarhová Laděna, Lúčková Monika

Školní rok 1980/81

8.A, tř. učitelka Ludmila Pejchalová

Boček Mojmír, Dobrovolný Jiří, Heral Pavel, Komprs Miloš, Kyjovský Martin, Mihály Michal, Nechvátal Dušan, Pikula Jiří, Široký Jiří,Tesař Zbyněk, Vermouzek Karel, Vlček Zdeněk, Jůzová Hana, Martinková Ivana, Sedláčková Hana, Šumpelová Pavlína, Zoufalá Lenka, Žáková Hana

8.E, tř. učitelka Ivana Boleslavová

Bielik Petr, Dvořáček Vladimír, Janků Petr, Mareček Pavel, Merta Pavel, Merta Radek, Mezník Jiří, Myslín Richard, Orjabinec Dušan, Bártová Lenka, Hanáková Zdeňka, Jiráková Iveta, Konečná Naděžda, Lekešová Ivana, Marková Jana, Mühlpachrová Miroslava, Sedláčková Hana, Šturdíková Alena, Wagnerová Alena

9.třída, tř. učitelka Oldřiška Juránková

Lepieš Vlastimil, Slanina Tomáš, Šípka Pavel, Šplíchal Marek, Šťasta Libor, Veselý Jiří, Hrnčířová Jitka, Křížová Marcela, Máčková Dana, Machátová Martina, Rašovská Romana, Rubešová Hana, Řehořová Miroslava, Studená Renata, Svobodová Vlasta, Švecová Dagmar, Váchová Jitka, Vaňková Jiřina, Veselá Jaroslava, Wágnerová Vlasta, Zemanová Lada

Školní rok 1979/80

8.E, tř, učitelka Marie Letochová

Odehnal Jiří, Pavlíček Igor, Pavlok Aleš, Peřina Ivo, Procházka Milan, Procházka Otmar, Prušvic Miroslav, Ráček Roman, Rašovský Petr, Sattler Jaromír, Sedláček Zdeněk, Sehnal Aleš, Lazarová Jana, Malá Kamila, Marečková Naděžda, Martikevičová Marika, Mařová Jana, Mezlíková Miroslava, Nováčková Miroslava, Pacáková Jolana, Pavlíková Dana, Písaříková Sylva, Plevačová Marcela

9.A, tř. učitel Milan Juránek

Králík Jarmil, Pavlíček Jiří, Pekárek Alois, Notev Milan, Schwarz Libor, Skoumal Tomáš, Skříšovský Dušan, Synek Jiří, Suchý Jiří, Šenkýř Jiří, Štěpánek Pavel, Štěpánek Roman, Šťastný Radek, Šumpela Miloslav, Vlček Bohuslav, Boleslavová Dana, Ladýřová Ivana, Lajfrová Lenka, Linhartová Ludmila, Michailidu Sofia, Mrkosová Jitka, Navrátilová Jana, Pokorná Helena, Slaninová Helena, Stražovská Šárka, Suchánková Eva, Svěráková Marie, Šeinerová Lenka, Ševčíková Sofia, Šimoníková Alena, Špačková Hana, Vaníčková Blanka,Vitouchová Eva, Vlková Marie

Školní rok 1978/79

9.A, tř. učitelka Věra Petrlíková

Burian Pavel, Dobrovolný Petr, Dráža Zbyněk, Kobelka Karel, Minář Dušan, Mrkos Aleš, Navrátil Jan, Nussbaum Radek, Oprchal Petr, Polášek Ivo, Redlich Roman, Sehnal Stanislav, Skřišovský Zdeněk, Svoboda Jiří, Štourač Dušan, Trtílek Pavel, Ustohal Jiří, Boháčková Eva, Klicperová Vladimíra, Konečná Jana, Malá Jana, Marečková Romana, Orjabincová Věra, Plocková Sylva, Rozkošná Iva, Skoupá Jaroslava, Slezáčková Marcela, Vlková Jitka, Vlková Zdeňka

9.B, tř. učitelka Jana Forejtníková

Bartoš Jan, Bém Pavel, Borůvka Luděk, Holas Jiří, Holub Radek, Horák Jiří, Janko Miroslav, Klinger Vladimír, Kohoutek Radek, Koláček Zdeněk, Kolář Pavel, Koťa Josef, Křenek Libor, Kulíšek Libor, Lempera Jiří, Šimek Jaroslav, Holasová Zdeňka, Holemá Marie, Chroncová Ivana, llová Dagmar, Jetelinová Renata, Kalová Zdeňka, Kohoutová Naděžda, Kolaříková Zdeňka, Krejčová Dana, Krejčová Jana, Krupicová Alena, Kuzmiaková Lenka, Štrejbarová Libuše

Školní rok 1977/78

9.A, tř. učitelka Ludmila Pejchalová

Pavlíček Jan, Pivoňka Jan, Sedláček Pavel, Slezák Vlastimil, Studený Jiří, Šikula Oldřich, Šindelář Pavel, Šmíd Radovan, Špaček Radomír, Malá Yvona, Montagová Marcela, Musilová Věra, Navrátilová Dagmar, Nechvátalová Jitka, Páralová Hana, Pištěková Romana, Poláková Lenka, Radvanová Zdeňka, Rozmanová Helena, Růžičková Eva, Sladká Hana, Vaníčková Marie

9.B, tř. učitelka Hana Pavlíková

Břenek Jiří, Němec Jiří, Pařízek Vlastimil, Směták Pavel, Urbánek Miloslav, Vitula Allan, Vystrčil Radek, Wagner Aleš, Zapletal Jiří, Jelínková Květa, Kořínková Jana, Rančová Ingrid, Smutná Vlasta, Soubová Lenka, Školná Jana, Trubirohová Hana, Váchová Jiřina, Valachová Jarmila, Vyleťalová Marcela

Seznam sestavila: Mgr. Michaela Kalinová

K dispozici není kompletní seznam všech absolventů naší školy, protože starší materiály jsou uloženy v archívu mimo Kuřim.