Výsledky 6. kuřimského triatlonu

 

 

24. 5. 2018 se uskutečnil již 6. ročník kuřimského triatlonu. Závodu se zúčastnilo na 130 sportovců ze sedmi škol.  Velmi teplé počasí ztížilo podmínky na trati, přesto žáci podali dobré výkony.

Velkou pochvalu si zaslouží všechny děti, které se rozhodly zkusit tento závod a zvládly všechny tři disciplíny. Těšíme se na vás i v příštím roce.

 Sportu zdar

Zuzana Hlucháňová

 

Kategorie  J1

      h:mm:ssmm:ssmm:ss 
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
1J/1Hedbávná Sofia2010ZŠ Jun.00:35,90  13:2213:581
1J/2Krňávková Simona2010ZŠ Jun.00:42,00  14:2115:032
1J/8Vlčková Eva2010ZŠ Jun.00:29,68  15:1415:443
1J/6Urbánková Karin2011ZŠ Jun.00:43,22  16:2817:114
1J/5Verčimáková Karolína2010ZŠ Jun.00:45,19  19:5920:445
          
čísloJménonarozeníškolaplavání  kolo+běhcelkempořadí
1J/4Šeptun Filip2010ZŠ Jun.00:37,20  11:4412:211
1J/3Pazour Adam2010ZŠ Jun.00:36,30  12:0312:392
1J/9Jacko Simon2010ZŠ Jun.00:41,90  14:1614:583
1J/7Šrámek Adam2010ZŠ Jun.01:03,86  15:5817:024
1J/11Švaňhal Radek2010Vev. B.00:43,56  13:0113:45mimo s.

 

Kategorie  2J

      h:mm:ssmm:ssmm:ss 
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
2J/20Vernerová Valerie2010Zš Jun.01:21,0000:06,49  14:401
2J/6Křížová Dominika2010Zš Jun.01:14,5100:00,00  14:432
2J/18Lespuchová Ema2009Zš Jun.01:21,9000:07,39  16:503
2J/12Pomykalová Lucie2010Zš Jun.01:17,8600:03,35  17:014
2J/11Jelenová Alžběta2010Zš Jun.01:17,6300:03,12  18:105
2J/1Malá Nela2010Zš Jun.02:11,6500:57,14  18:566
2J/10Hloušková Karolínac2010Zš Jun.01:50,3800:35,87  18:597
2J/7Valach Adéla2009Zš Jun.01:46,3300:31,82  20:088
          
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
2J/5Krňávek Vojtěch2009Zš Jun.01:05,8300:03,26  12:111
2J/8Vacek Richard2009Zš Jun.01:02,5700:00,00  12:412
2J/13Procházka Martin2009Zš Jun.01:13,1000:10,53  12:543
2J/4Kounovský Daniel2009Zš Jun.01:17,8300:15,26  13:554
2J/15Svoboda František2010Zš Jun.01:42,0000:39,43  14:015
2J/16Štětka Jakub2009Zš Jun.01:50,2200:47,65  14:186
2J/19Ossowski Petr2010Zš Jun.01:08,7500:06,18  14:317
2J/3Hollý Lukáš2009Zš Jun.01:41,9800:39,41  15:288
2J/9Brabec Jan 2009Zš Jun.01:36,4000:33,83  16:439
2J/2Balák Filip2009Zš Jun.01:02,6400:00,07  ND 
2J/21Gavanda Martin Tyrš.01:11,5700:00,00  11:36mimo s.

 

Kategorie  3J

      h:mm:ssmm:ssmm:ss 
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
3J/13Podlucká Barbora2008ZŠ Jun.00:57,03  11:3612:331
3J/1Novohradská Karolína 2009ZŠ Jun.00:45,10  12:4213:272
3J/12Kollarčíková Sára2009ZŠ Jun.00:39,13  13:2013:593
3J/10Filková Lenka2007ZŠ Jun.01:04,30  13:0514:094
3J/5Vintrová Vendula2007ZŠ Jun.01:11,76  13:0814:205
          
          
          
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
3J/4Eremiáš Adam2008ZŠ Jun.00:51,20  10:1211:031
3J/14Šikula Šťepán2008ZŠ Jun.01:02,98  11:0412:072
3J/8Šťastný David2008ZŠ Jun.01:12,1  11:1312:253
3J/2Lhoták Adam2009ZŠ Jun.01:22,98  11:2212:454
3J/7Kráčman Lukáš2008ZŠ Jun.01:24,19  11:2812:525
3J/9Morys Phillip Adam2008ZŠ Jun.01:40,16  12:1513:556
3J/6Vališ Michael2009ZŠ Jun.01:11,90  13:2914:417
3J/11Holas Vojtěch2009ZŠ Jun.01:47,3  13:5515:428
3J/3Lipavský Ondřej2009ZŠ Jun.01:12,61   ND 

Kategorie 2D ( 2006, 2007, 2008)

      h:mm:ssmm:ssmm:ss 
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
2D/10Fialová Barbora2006ZŠ Jun.00:54,80  12:2013:151
2D/18Otiepková Ester2007Předkl.00:53,63  12:4713:412
2D/19Žáková Andrea Předkl.00:52,92  12:5013:433
2D/13Jonášová Klára2006Vran.00:43,60  14:2015:044
2D/15Merglová Tereza2007Vran.01:06,44  14:0115:075
2D/20Růžová Natálie2008Šlap.00:53,98  14:1715:116
2D/4Boleslavová Olga2008ZŠ Jun.01:17,41  14:3115:487
2D/2Kummerová Nicol2008ZŠ Jun.00:52,20  15:4416:368
2D/14Bartošová Eliška2008Vran.01:09,48  15:3516:449
2D/5Josefi Sophie2008ZŠ Jun.01:05,80  15:4516:5110
2D/8Zimolová Markéta2007ZŠ Jun.01:12,08  15:3916:5110
2D/17Jelínková Šárka2008Vran.01:13,89  16:2217:3612
2D/7Hrazděrová Klára2008ZŠ Jun.01:09,13  16:2817:3713
2D/6Ďásková Natálie2007ZŠ Jun.01:17,80  16:2917:4714
2D/1Doskočilová Markéta2007ZŠ Jun.01:09,45  17:0118:1015
2D/12Kučerová Simona2007Tyrš.01:39,16  16:3318:1216
2D/16Hrbáčková Stela2007Vran.01:16,20  17:2018:36

17  

 

Kategorie 2CH (2006, 2007, 2008)

      h:mm:ssmm:ssmm:ss 
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
2CH/29Švaňhal Adam2007Vev. B.00:34,60  11:5012:251
2CH/27Havelek Václav2006Předkláš.00:49,78  11:3612:262
2CH/21Komosný Matouš2007Vran.00:46,40  11:4412:303
2CH/6Hlucháň Čeněk2007ZŠ Jun.00:44,51  11:5412:394
2CH/25Jedlička Antonín2008Vran.00:45,13  12:1112:565
2CH/9Fikejs David2007ZŠ Jun.00:51,90  12:1413:066
2CH/14Jakubec Petr2006ZŠ Jun.00:57,16  12:1913:167
2CH/26Mergl Jan2007Vran.00:45,56  12:3113:178
2CH/16Svoboda Michal2006ZŠ Jun.01:05,90  12:1213:189
2CH/23Pokuta Jan2006Vran.00:51,31  12:4413:3510
2CH/11Proks Štěpán2007ZŠ Jun.00:56,84  12:5913:5611
2CH/30Žák Filip2008Šlap.00:53,32  13:0313:5611
2CH/24Bouška David2008Vran.00:46,50  13:2314:0913
2CH/8Buček Leoš2007ZŠ Jun.01:18,13  13:0914:2714
2CH/19Čížek Jan2006ZŠ Jun.00:57,87  13:3014:2815
2CH/31Bělohlávek Oliver2007Šlap.00:43,80  14:0314:4716
2CH/17Pavloušek Pavel2006ZŠ Jun.01:16,78  13:4415:0117
2CH/7Mrázek Daniel2008ZŠ Jun.00:49,26  14:3015:1918
2CH/22Hájek Martin2007Vran.00:46,51  14:3915:2619
2CH/5Bartošek Vít2008ZŠ Jun.00:57,20  14:4015:3720
2CH/12Švaňhal Zdenek2006ZŠ Jun.00:56,14  14:5715:5321
2CH/20Veselý Pavel2006ZŠ Jun.00:50,58  15:0815:5922
2CH/28Ivanisko Tomáš2008Předkláš.00:40,60  15:5616:3723
2CH/15Dosoudil Karel2007ZŠ Jun.01:21,12  15:4217:0324
2CH/4Vačkář Jan2008ZŠ Jun.01:20,31  15:5217:1225
2CH/3Prokeš Jakub2007ZŠ Jun.01:13,36  16:0217:1526
2CH/2Halva Lukáš2008ZŠ Jun.01:16,80  17:3218:4927

 

Kategorie 3D (2006, 2005, 2004)

      h:mm:ssmm:ssmm:ss 
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
3D/8Hlucháňová Lída2005Gym.01:25,40  23:3625:011
3D/10Šimonová Amélie2006Tyrš.01:46,49  25:0426:502
3D/4Kučerková Klára2006ZŠ Jun.02:14,66  26:5129:063
3D/6Veselá Lucie2005ZŠ Jun.01:53,40  30:3232:254
3D/5Kollarčíková Kamila2006ZŠ Jun.01:33,60  31:1832:525
3D/7Řehořová Adéla2004ZŠ Jun.01:37,51  31:2032:586
3D/1Boháčová Kateřina2006ZŠ Jun.01:49,00  31:2233:117
3D/9Burianková Sára2005Gym.02:26,20  34:4637:128
3D/2Podlucká Kristýna2005ZŠ Jun.01:30,01   ND 

  

Kategorie 3CH (2006, 2005, 2004)

      h:mm:ssmm:ssmm:ss 
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
3CH/17Svobodník Nikola2005Šlap.01:26,3400:00,00  22:311
3CH/15Žák Jakub2006Šlap.01:35,8400:09,50  23:542
3CH/16Plotěný Lukáš2005Šlap.01:28,4400:02,10  24:293
3CH/12Blechta Kryštof2005ZŠ Jun.01:48,9800:22,64  25:184
3CH/10Langer Hynek2005ZŠ Jun.01:31,5000:05,16  25:465
3CH/4Bořil Tomáš2006ZŠ Jun.02:54,1601:27,82  26:376
3CH/2Neuman Daniel2005ZŠ Jun.02:06,7800:40,44  26:457
3CH/6Koláček Matěj2006ZŠ Jun.03:25,1901:58,85  27:168
3CH/1Daniel Filip2006ZŠ Jun.02:40,4401:14,10  28:309
3CH/9Sluka Tomáš2006ZŠ Jun.02:47,9001:21,56  32:3510
3CH/11Deufner Ondřej2005ZŠ Jun.02:54,0601:27,72  33:0211
3CH/8Miča Patrik2006ZŠ Jun.02:59,3901:33,05  33:2012
3CH/13Rozman Matyáš2006Tyrš.03:06,0001:39,66  35:1513
3CH/7Skopal Martin2005ZŠ Jun.02:34,4001:08,06  36:0514
3CH/3Tesař Vilém2005ZŠ Jun.02:19,2000:52,86ND   
3CH/5Císař Daniel2005ZŠ Jun.ND   ND 

 

Kategorie 4D (2004, 2003, 2002, 2001)

      h:mm:ssmm:ssmm:ss 
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
4D/1Jakubcová Aneta2003ZŠ Jun.01:30,07  32:4634:161
4D/2Fojtíková Eva2002ZŠ Jun.01:24,51  34:3936:042

 

Kategorie 4CH (2004, 2003, 2002, 2001)

      h:mm:ssmm:ssmm:ss 
čísloJménonarozeníškolaplaváníztráta kolo+běhcelkempořadí
4CH/5Dočkal Jan 2003ZŠ Jun.01:53,62  28:2830:221
4CH/1Jaskulka Jan 2002ZŠ Jun.01:07,82  31:0632:142
4CH/4Černý Jiří2002ZŠ Jun.01:51,34  30:4032:313
4CH/6Just Václav2004Tyrš.01:08,23  31:3032:384
4CH/8Petrů Adam2002Tyrš.01:06,31  32:3933:455
4CH/7Petrů Jan2004Tyrš.01:08,33  32:5534:036
4CH/2Doležal Kryštof2002ZŠ Jun.02:05,10  32:3934:447
4CH/3Pyšný Lukáš2003ZŠ Jun.02:03,50  32:4034:447
4CH/9Růža Daniel2002Šlap.01:21,69  33:4735:099

 

Nejnovější fotogalerie

Kdo bydlí v lese? 1.A Jezírko