ZŠ Jungmannova na lyžařském a snowboardovém přeboru škol Jihomoravského kraje

Ve čtvrtek 14.března se naše škola zúčastnila přeboru škol Jihomoravského kraje. Na Fajtův kopec nás vyjelo reprezentovat 22 závodníků – 8 lyžařů a 14 snowboardistů. V konkurenci 22 škol jsme obsadili v kategorii 6.- 9.třída páté místo. V kategorii 1.-5.třída jsme se umístili na desátém místě mezi 31 školami. Mezi lyžaři hochy 8.-9.třída skončil Tomáš Pink na třetím místě, v kategorii snowboard 1.-3.třída obsadil Richard Vacek druhou příčku, kategorii dívek 6.-7.ročník  snowboard  vyhrála Tereza Otoupalová a na druhém místě byla Klára Kučerková, hoši 6.-7.ročník snowboard skončil se stříbrnou medailí na krku Radim Ondroušek a s bronzovou Martin Hirš v kategorii 8.-9.ročník. Už se těšíme na přístí rok a doufáme, že naši závodníci budou stejně úspěšní jako letos.