Zájezd do Anglie

 

 

 

Názory žáků na zájezd do Anglie 8.-14.11. 2015 

Byla jsem požádána o napsání názoru na pobyt v Anglii.

V krátkém shrnutí musím říci že výlet byl … naučný , zábavný a naprosto skvělý.

Když si výlet rozebereme …

měli jsme perfektní učitelské seskupení , které nás nejen opatrovalo, ale i bavilo a zpříjemňovalo dlouhou cestu autobusem, či celkově dělalo úžasnou atmosféru celý týden.  Musím připomenout,

že jsme měli úžasné řidiče , kteří nás dopravili bezpečně a slušně tam i zpátky.

Bylo nás 42 a i tak nás učitelky všechny zvládly ohlídat a ještě pustit na nějaký ten rozchod. Musím také pochválit zdravotnické umění paní učitelky Kalinové, která se celý týden s úsměvem starala o můj přecitlivělý krk.

Také musím poděkovat paní učitelce Vackové za příjemnou společnost a krásné fotky, díky kterým budu vzpomínat, i kdybych snad zapomněla.

Dále musím řící že jsme měli velice příjemnou paní průvodkyni, která nás nejen poučila, ale i  provázela celý týden po Anglii.

A na konec tohoto krátkého shrnutí napíši, že jsem si celý zájezd velice užila a nejvíce budu vzpomínat na Brightonské útesy  Seven Sisters a moře.

Terezie Svobodová 8.b

 

 

Byl to od začátku opravdu nabitý týden, ale myslím, že byl opravdu super a povedl se! Asi nejvíc se mi líbilo London Eye a pak návštěva paláce Jindřicha VIII.- Hampton Court s nádhernými zahradami a fontánou... Také jsem moc ráda za krásné počasí, které jsme měli.

Měla jsem s holkama také úžasnou komunikativní ,,rodinu".

Byl to úžasný školní výlet s úžasnými paními učitelkami .

Jela jsem do Anglie poprvé a myslím, že po tomto zážitku, bych se tam moc ráda vrátila.

Klára Kučerová 8.b

 

 

Mně se nejvic libilo na útesech Seven sisters, potom v Brightonu a v rodinách. Jinak neni nic, co by se mi na tom zájezdu nelibilo. Bylo to strasne super ! Jela bych znovu.

Simona Veselá 8.b

 

Výlety byly super, byly poučné. Ve škole byli skvělí učitelé. Byli super. Moc si vážím této nabídky, kterou jsem dostala. Díky ní jsem se sblížila s novými lidmi a získala mnoho zkušeností. Mimochodem v rodině vařili a starali se o nás moc dobře.

Vendula Gavandová 8.b

 

Skvělý přístup učitelů k žákům. Dobrá organizace a nádherné výlety. Škola byla také super.

Škoda, že jsme se nebyli podívat do metra a neprojeli se londýnským autobusem.

Dominik Lepka 9.b

 

Líbily se mi útesy Seven Sisters, the Tower of London, London Eye, Hamton Court Palace.

Zájezd byl o hodně lepší, než před 2 roky. Moc se mi líbilo i v rodině. Ve škole bylo také super. Kantoři byli úžasní.

Sabina Bočková 9.b

 

Líbily se mi všechny památky, cesta byla dobrá, skvělá průvodkyně, super škola i učitelé, dobrý kolektiv. Nejvíce se mi líbil Tower Bridge a London Eye. Nelíbilo se mi ubytování v rodině bylo neuklizeno, vlasy na podlaze.

Zdeňka Parasková 9.

 

Nejvíce se mi líbily útesy Seven Sisters a výhled na večerní Londýn z London Eye. Trošku mi vadilo, že jsme první den hodně chodili a byl to celkem náročný den. Ale vím, že bez toho to moc nejde.

Pavlína Nováková 9.b

 

Líbilo se mi London Eye, útesy Seven Sisters, Tower Bridge, rodina, Oxford Street, The Tower of London. Škola byla také fajn. Všechno se mi líbilo, nemám nic, co bych vytkla.

Nikola Halová 9.b

 

Líbila se mi cesta, program, organizace, škola, ubytování v rodinách. Pobyt bych prodloužil.

Sami Al- Duri 9.b

 

 

 

Líbilo se mi snad vše. Od houpavého trajektu, po krásné výlety. Památky byly úžasné. Nejvíc se mi líbil Big Ben. Nelíbilo se mi, že nám řidiči neudělali párky. Škola byla super i všichni učitelé byli super. Rodina byla také v pohodě. Moře bylo krásné a vcelku teplé, když mi vlna zalila nohy. Bylo to všechno celé strašně hezké. Do Anglie se určitě ještě někdy podívám. Děkuji za krásný týden.

Michal Paraska 8.a

 

Líbilo se mi, jak jsme chodili do školy, protože škola byla fakt úžasná. Z památek se mi nejvíc líbil Big Ben, Westminsterské opatství a London Eye. Dobrý byl i Hyde Park s veverkami, které se nechaly krmit. Molo v Brightonu bylo super, až na Hod-Dog s chili omáčkou. A podmořský svět byl taky zajímavý. Hlavně naše rodina byla príma. Jídla byla výborná a měli WI-FI, což bylo nejdůležitější. Škoda, že jsme nebyli v Anglii déle.

Patrik Ušel 8.a

 

Líbilo se mi, když jsme procházeli přes Tower Bridge. Potom se mi líbilo London Eye, Tower, British Museum, National Gallery a jak jsme jeli po Tamži lodí do Greenwich. V hostitelské rodině to bylo dobrý. Líbil se mi celodenní výlet do Brightonu, protože jsme tam měli rozchod na zábavném molu a navštívili Vodní svět.

Vojtěch Kratochvíl  8.a

 

Na zájezdu se mi většina věcí líbila. Pěkný autobus, rodina s námi hodně mluvila, navštěvovali jsme zajímavá místa. Zbytečná mi přišla návštěva Národní galerie. Snad nikdo ze zúčastněných žáků se o umění nezajímá, takže jsme tam hodinu seděli na lavičkách, což jsme mohli dělat kdekoliv jinde.

Vojtěch Indra 9.a

 

Zájezd do Anglie byl skvělý. Ubytování v rodině bylo dobré, paní byla v pohodě, ale moc s námi nemluvila. Nejvíce se mi líbily útesy Seven Sisters, kde jsme si to všichni moc užili.Hlavně strach paní učitelek. Druhý obrovský zážitek si nesu z Oxford Street, kde jsme se zastavili v Primarku.

Další super zážitky mám z autobusu, kde každou chvíli padaly skvělé hlášky.

Moc jsem si užila také zvracecí noc a den s paní učitelkou Kalinovou v autobusu.

Eliška Sitová. 9.a

 

Musím přiznat, že ačkoliv jsem měl zprvu obavy, zájezd se vyvedl opravdu dobře. Památky jsou sice fajn, ale můžeme je vidět několikrát za život. Zážitky však budou pokaždé jiné. Jsem velmi rád, že nám pořadí vyšlo.Díky všem těmto faktorům spolu sdobrou náladou učitelského doprovodu, byli všichni účastníci zájezdu do Anglie příjemně naladění.Dobrá nálada všech způsobila, že všichni byli přístupnější k zábavě a komickým výstupům. Když jsme šli směrem k lodi Belfast, slyšeli jsme hudbu a uviděli mladého muže v elastickém oblečku, jak předváděl své taneční umění. Michal Paraska se k němu přidal a jejich společný tanec vypadal, jakoby spolu cvičili mnoho hodin.

Drobná nepříjemnost byla dlouhá cesta autobusem a nepohodlný spánek během ní tam a zpět.

S tím však většina z nás počítala a nenechala si tím zkazit náladu.

Vojtěch Koutný 9.a