Výlet 9. A – Prudká 2013

Výlet 9. A – Prudká 2013
Nikdy nezapomeneme…

Na náš poslední výlet jsme jeli 17. června do rekreačního střediska Prudká. Všichni jsme se těšili a měli jsme na co. Už kolem 10. hodiny jsme byli zabydleni v chatkách Koliba. Jelikož jsme si objednali počasí dopředu
, na obloze nebyl ani mráček. S chutí jsme si proto zařádili v bazénu, který nám přinesl v horkém dni příjemné osvěžení. Během prvního dopoledne jsme využili i kurty na volejbal, fotbal a nohejbal.
Odpoledne jsme se vydali do Doubravníku, města nedaleko Prudké. Tam jsme si vyhlédli starý kolotoč, který jsme dokázali roztočit do obrovské rychlosti. Když se setmělo, sešli jsme se před chatkami, kde jsme si dlouho povídali.
Druhý den jsme po snídani, která byla ve formě švédského stolu, vyrazili vlakem do Nedvědice. Zde jsme si dali zmrzlinu a prohlédli si hezké okolí. Po návratu do střediska jsme skákali na trampolíně, hráli hry nebo se osvěžovali v bazéně. Když už padala rosa, rozdělali jsme si oheň a při kytaře si zazpívali. Po poslední písničce jsme se rozkutáleli do chatek.
Poslední den jsme se sbalili, ještě se stihli vykoupat a poklábosit. Pak už jsme vlakem ujížděli domů.
Na závěr bych chtěla říct, že výlet, který jsme absolvovali, byl nejpohodovější a nejlepší ze všech v historii naší třídy. Za celou 9. A bych chtěla poděkovat paní učitelce Altmannové a Kopkové, že s námi jely a užívaly si to stejně jako my


A já doufám, že to nebyla naše poslední společná akce pohromadě. Budete mi všichni strašně moc chybět!!!

Kamila Smrčková