Mikulášský šplhoun

5.12.2012 se v naší tělocvičně uskutečnila akce Mikulášský šplhoun. Nejrychlejší žáci a žákyně z jednotlivých ročníků soutěžili ve šplhu na tyči. Všichni sportovci přispěli svými výkony k neopakovatelné atmosféře závodu, za což jim patří velký dík.

„Rychleji, výše, radostněji“ do dalších ročníků Mikulášského šplhouna.


1. ročník dívkyčas (s)

1. ročník chlapcičas (s)
1.Boháčová Kateřina8,64
1.Tesař Vilém10,09
2.Leicherová Kateřina9,32
2.Kotouček Patrik11,67
3.Kollarčíková Kamila9,36
3.Ondroušek Radim11,73
4.Hedbávná Gabriela10,36
4.Vlček Miroslav16,26
5.Svobodová Klára10,70
4.Sadílek Tomáš16,26
6.Outratová Julie12,67
6.Pešek Ondřej23,95
7.Klašková Alexandra13,20



8.Běhavá Barbora14,09



9.Němečková Vanesa












2. ročník dívkyčas (s)

2. ročník chlapcičas (s)
1.Hlucháňová Ludmila9,07
1.Kříž Jakub9,09
2.Kočí Klára9,70
2.Vitula Matyáš12,57
3.Klusáková Vanesa10,80
3.Matula Jakub14,89
4.Střížová Veronika11,36
4.Zapletal Lukáš18,39
5.Mořická Nela15,51
5.Hirš Martin








3. ročník dívkyčas (s)

3. ročník chlapcičas (s)
1.Lišková Vendula7,67
1.Fojtík David6,41
2.Melcherová Andrea9,82
2.Šeiner Michal7,07
3.Prokešová Simona10,48
3.Jelínek Šimon8,01
4.Plachá Tereza11,95
3.Čaloud Viktor8,01
5.Jahnová Simona12,89
5.Tomášek Martin8,54




6.Řehka Šimon10,67








4. ročník dívkyčas (s)

4. ročník chlapcičas (s)
1.Blažková Michaela5,41
1.Pyšný Lukáš7,20
2.Fojtíková Eva6,48
2.Zich Martin9,20
3.Perníková Tereza6,54
3.Pleskač Matěj10,48
4.Hedbávná Jana7,13



5.Procházková Petra7,80



6.Pešková Adéla9,32











5. ročník dívkyčas (s)

5. ročník chlapcičas (s)
1.Kubáčková Lucie4,98
1.Peřina Ondřej6,20
2.Bulgurovská Marie6,09
2.Müller Jonáš7,13
3.Marešová Jolana7,26
3.Adamec Patrik7,22
4.Břenková Lucie7,61
4.Lamač Roman7,51
5.Dohnalová Sabina8,03
5.Vašíček Šimon7,92




6.Štourač Šimon8,86

6. ročník dívkyčas (s)

6. ročník chlapcičas (s)
1.Koláčková Adéla6,09
1.Lepka Dominik5,95
2.Halová Nikola7,83
2.Večeřa Štěpán7,77
3.Vlková Sandra9,41
3.Kotal Tomáš8,29
4.Koutná Eliška10,01
4.Trtílek Lukáš8,39
4.Sitová Eliška10,01
5.Al-Dury Sami10,82
6.Lepková Lucie10,48
6.Koutný Vojtěch13,39




7.Vázler Daniel








7. ročník dívkyčas (s)

7. ročník chlapcičas (s)
1.Malá Marie7,54
1.Merta Mikuláš5,67
2.Uhlířová Šárka7,67
2.Montag Jakub5,69
3.Valášková Barbora8,86
3.Němeček Filip7,98
4.Smíšková Renata9,07
4.Morkus Matěj10,51
5.Tichá Jana - Kateřina10,35











8. ročník dívkyčas (s)

9. ročník chlapcičas (s)
1.Prokešová Vendula5,45
1.Večeřa Jaromír7,51
2.Božková Monika6,13
2.Hála Pavel10,71
3.Procházková Nikol6,70