McDonald´s Cup 2013

V měsíci dubnu se naše škola jako každý rok zúčastnila tradičního fotbalového turnaje McDonald´s Cup.

Zatímco ve starší kategorii 4. a 5. tříd jsme skončili na druhém nepostupovém místě, tak mladší kluci jejich zaváhání napravili a po výsledcích 1:3 s Modřicemi, 8:0 s Vranovicemi a 5:1 s Žabčicemi jsme postoupili do okresního kola.

V okresním finále nám došlo štěstí, a i když jsme vedli, tak jsme tentokráte se Žabčicemi rozhodující zápas o postup do finále prohráli a zahráli jsme si tak o třetí místo. V tomto utkání byl nad naše síly, stejně jako v okrskovém kole, výběr Modřic. Podlehli jsme 4:2 a obsadili konečné čtvrté místo.

Hlavní cíl byl však splněn, a sice ten, že kluci hráli s nadšením a úsměvem na rtech J

Naši školu reprezentují: Neuman, Valášek, Al- Dury, Vlček, Heindrich, Tomíček, Řehka, Havlík, Soukop, Tomášek, Jelínek, Orjabinec, Deufner.

 

Petr Opletal.