Angličtina ZUZU

Genki English v Kuřimi

Rádi byste se učili anglicky a nebaví vás drilování slovíček a gramatika? Pak je tu pro vás celosvětově oblíbená Genki English! První bezučebnicovou zábavnou metodu výuky dospělých v Kuřimi pro úplné i chronické začátečníky vám přináší jazyková škola Angličtina ZuZu, která také nabízí kurzy angličtiny pro děti 3 – 6 let a 7 – 15, a to vše při ZŠ Jungmannova.

Program Genki English je specifický svým ojedinělým přístupem k výuce jazyků. Jedná se o nekonvenční metodu, kde se hlavní důraz klade nejen na poslech a mluvení, ale hlavně na zábavu. Cílem této výuky je si aktivně odpočinout, užít si spoustu legrace a přitom se i něco naučit.

Kurz je rozdělen do 32 hodinových výukových bloků, kde každá hodina je věnována nové jednoduché tématice (např. Jak se jmenuješ? Jak se máš? Odkud jsi? Kolik je ti let? apod.) Speciální výukový software, který je pouštěn na celoplošné obrazovce, umožňuje studentům seznámit se s novou slovní zásobou jak poslechem, tak i vizuálně. Každé slovíčko je současně doprovázeno i gestem, které student za pomoci lektora ihned provede. Tato trojkombinace pomáhá nová slovíčka daleko lépe vstřebat než při jejich klasickém drilování. Pro upevnění nové slovní zásoby a její uvedení do praxe se hrají za tímto účelem speciálně vytvořené hry. Navíc každé nové téma je završeno jednoduchou a chytlavou písničkou, která vždy obsahuje celou slovní zásobu, takže namísto drilování slovíček si doma prostě zazpíváte a je to J. 

Pokud vás tento atraktivní styl výuky zaujal, tak neváhejte navštívit ukázkovou hodinu ZDARMA. Termíny ukázkových hodin naleznete na www.anglictina-zuzu.cz.