Anglické divadlo na návštěvě

V úterý 9.12. se žáci 4., 5., 6. a 7. ročníku zúčastnili divadelního představení v anglickém jazyce. Do naší školy přijela mezinárodní divadelní a vzdělávací společnost The Bear Educational Theatre, která se specializuje na výuku Angličtiny formou interaktivních divadelních představení a dalších inovativních metod. 
Žáci 4. a 5. tříd zhlédli představení Jackie and the Giant, které vypráví o dívce, jež utíká od zlého obra, který ji chce sníst. Jackie zjišťuje, že obr chce sníst také děti v publiku a tak se ve spolupráci s dětmi snaží zlého obra, který mluví pouze anglicky, přemoci. 
Žáci 6. a 7. tříd zhlédi představení Aliens Save the Planet. Toto představení ukazuje, jak je těžké mimozemšťany najít a zneškodnit. Mimozemšťané testují vzduch a chtějí vyčistit naši planetu. Agenti v černém se je snaží chytit. Problém nastává, když se jeden z agentů zamiluje do mimozemské slečny..
 
Žáci byli vtipně vtahování do hry, někdy museli pomáhat a stali se také součástí scény. Všichni se výborně bavili a těší se na další setkání s Jackie a mimozemšťany.